counter create hit
بارداری و سلامت کودک

نظر ها:

مطالب مرتبط:

تاثیر اسباب بازی بر کودکان، چگونه است؟

یادگیری در همه کودکان به صورت ذاتی و ناخودآگاه است، به این صورت که دائماً در زندگی روزمره شان تجربه های جدید کسب می کنند. به همین دلیل وسایل بازی کودکان، نقش مهمی را در روند یادگیری شان ایفا می کند. ...

مدفوع سبز نوزادان، مربوطه به چیست؟

نوزادم موقع تولد ۳۸۰۰ و ۳ماهگی ۷۴۰۰ بود من از ۵ ماهگی بهش سرلاک و شیر خشک و حریره بادوم دادم بخاطره شیر خشک کمتر دیگه شیر خودمو میخوره .

محاسبه هفته چندم بارداری، چگونه؟

اگر من باردار باشم، الان در هفته چندم هستم؟

علت لکه بینی در زنان، بررسی احتمال بارداری

چرا قبل از پریودم لکه بینی دارم؟

سن دقیق جنین، چگونه حساب کنیم؟

سن بارداری من چقدر است؟

رازهای زندگی مشترک، معرفی کتاب

لطفا کتابی در مورد معیار انتخاب همسر معرفی کنید.

حساسیت نوزاد به پروتئین گاوی، نشانه ها

در تشخیص حساسیت به پرتئین شیر گاو علامت اگزما. خس خس سینه. و وجود خون در مدفوع هر سه باید به طور همزمان باشد

مدفوع کردن نوزاد، چهار روز یکبار دیره؟

پسرم ۶ ماهش تمام شده و من از یکماه پیش غذای کمکی واسش شروع کردم. الگوی دفعش کلا هر سه روز یکبار بود.

برای افزایش شیر مادر، دومپریدون تاثیر داره؟

برای افزایش ترشح شیر آیا می شود از داروی دومپریدون استفاده کرد؟

رازهای زندگی مشترک، چگونه خوب بسازیمش؟

هیچ گاه سعى نکنید بر همسرتان تسلط یابید، به عبارت دیگر با هم و در کنار هم باشید نه جدا از هم و رو در روى هم.

تاخیر در دوران قاعدگی، علت اصلی

الان سه روزه از تاریخ آرین پریودیم میگذره ولی پریود نشدم . میشه کمکم کنید که چکار کنم پریود شم؟

اهمیت واکسن کزاز در بارداری، چه اندازه است؟

قبل بارداری و ازدواج واکسن کزاز دیفتری رو نزدم، الان باید این واکسن رو بزنم؟

رابطه بدون دخول، قرص اورژانسی بخورم؟

5 هفته پیش رابطه داشتم اما کامل نبود. آب منی وارد نشد. آیا حامله ام؟

درد بعد از ای وی اف، طبیعی است؟

دوازده روزه آی وی اف کردم و درد پریودی از همون موقع که کاشت انجام دادم دارم.

آموزش غذا خوردن به نوزادان، چرا یاد نمیگیره؟

دخترم متولد ۱۶ خرداد ۹۶ هست، وزن اولیه ۳۳۵۰ و وزن فعلی ۸۱۵. بنظرتون کمبود وزن داره؟ لطفا راهنماییم کنید چکار کنم برای افزایش وزنش؟

احتمال بارداری با ای وی اف، کمه یا زیاد؟

دو تا لوله هام چسبندگی دارند، دکترم گفته آی وی اف شم.

کم کاری تیروئید برای بارداری، چه عوارضی دارد؟

تیروئید من حدود یک ماه است که کم کار شده است.

قرص کلیندامایسین در شیردهی، ضرری برای نوزاد نداره؟

من یک هفته زایمان کردم برای معاینه بعد از زایمان به دکتر زنان مراجعه کردم کپسول کلیندامایسین تجویز کرده مصرف این دارو برای نوزاد ضرر نداره؟

تغذیه مناسب در بارداری، پخت غذا در چه ظرفی؟

شاید تا به حال شنیده باشید ظروفی که در آن غذا پخته می شود و یا ظروفی که در آن غذا خورده می شود در فواید و مضرات غذا تاثیر گذارند.

تزریق آمپول روگام در بارداری، از کدام هفته؟

تزریق آمپول روگام در 31 هفتگی دیر است ؟

نکته! این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. لطفا نظر خود را در رابطه به این مطلب در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

این سیستم در اتاق. نحوه ایجاد کنید ؟

نظم در اتاق کودک، چگونه ایجاد کنیم؟

به کمک یک تایمر 10 دقیقه از زمان برای مردم و بچه ها بخواهید در این ده دقیقه که در آن آنها می توانند اتاق را مرتب. این سیستم در اتاق کودکان مرتب کردن تکه های مختلف از بازی ها (به خصوص بازی های فکری و دانه دار) به ترتیب به هر یک. اگر بخش هایی از این بازی با هر یک از دیگر در اینجا. اگر آن را تا حدودی آسان تر است. می توانید از ویرایش. برای نصب و راه اندازی در حال از دست رفته مانند یک کفش یک عروسک یا یک تکه بازی فکری. آن قسمت در آن جعبه باقی می ماند تا زمانی که یک سایت مناسب مشخص خواهد شد.تعداد جعبه به یک فعالیت خاص تنظیم شده است. برای مثال جعبه ابزار طراحی نظر دیگری جعبه ابزار گلدوزی.چمدان ادعا کرده است پیش نویس عروس لباس. زمانی که به سفر می‌روید، این چمدان کوچک را نیز با خود ببرید. قفسه‌های ادویه را که معمولا در آشپزخانه از آنها استفاده می‌شود، رنگ کرده و به دیوار اتاق فرزندتان نصب کنید. سپس در آن کتاب داستان‌هایش را به نمایش بگذارید. برچسب‌های مخصوص دیوار برای ایجاد تنوع گاه نسبت به کاغذ دیواری گزینه مناسب‌تری هستند، زیرا می‌توانید آنها را بعد از یک یا دو سال از دیوار بکنید بدون آنکه لازم باشد دیوار را دوباره رنگ کنید.اگر فرزند شما یک شخصیت کارتونی خاص را خیلی دوست دارد، روتختی برای او انتخاب کنید که آن شخصیت‌ها بر آن نقش شده باشد. روتختی‌ها را می‌توان به راحتی در صورت تمایل عوض کرد. اما بهتر است اگر چنین انتخابی دارید، پرده‌ها و دیوارها را ساده نگه دارید.یک قفسه مخصوص اشیاء ارزشمند در نظر بگیرید تا هر چیز ارزشمند یا شکستنی را در صورت لزوم در آن قرار دهید. می‌توانید یک جعبه از اشیاء ارزشمند درست کنید و علاوه بر اینکه از اشیاء ارزشمند خود نگهداری کرده‌اید، می‌توانید از آن به عنوان یک وسیله برای تزئین نیز استفاده کنید.اگر فرزندتان خواستار تنوع شد، با جا به جا کردن اسباب و اثاثیه اتاق، محیط را تغییر دهید. مثلا یک قسمت را مخصوص بازی، یک قسمت را مخصوص انجام تکالیف مدرسه و یک قسمت را مخصوص پوشیدن لباس درست کنید. با نصب یک تابلوی بزرگ بر دیوار، یک تغییر اساسی در محیط اتاق ایجاد کنید.مکانی را مشخص کنید تا زمانی که احتیاجی به وسایل خاصی، مخصوصا وسایل ارزشمند، ندارید، آنها را در آن محل بگذارید. توجه داشته باشید که اگر اینترنت پر سرعت و بی‌سیم در خانه دارید، سیگنال آن در اتاق فرزند شما قوی باشد. در غیر اینصورت ممکن است او برای استفاده از اینترنت، به خارج از اتاق خود برود. اگر سیگنال اینترنت ضعیف است، یک تقویت کننده نصب کنید.فرزندان خود را تشویق کنید زمانیکه از لوازم برقی استفاده نمی‌کنند، آنها را از پریز بکشند تا مصرف برق کاهش یابد. از دخترتان بخواهید اتوی مویش را حتما از پریز بکشد و برای اطمینان حاصل کردن، از او بخواهید با تلفنش از آن عکس بگیرد!برای لب تاپ فرزندتان یک پایه مخصوص تهیه کنید تا فرزندتان بتواند به راحتی از آن استفاده کند.طرحی از نمادهای شهرهای معروف دنیا، مانند ساختمان‌ها و آثار هنری، در اتاق دخترتان ایجاد کنید.یک تخته سفید بر دیوار و یک فرش بزرگ در اتاق دختر نوجوانتان بیندازید تا بتوانید لوازم اتاق را راحت‌تر با آنها هماهنگ کنید.اگر کمد اتاق فرزند کوچکتان سرتاسری از زمین تا سقف است، حتما یک چارپایه کوچک کنار کمد قرار دهید تا به جای پرت کردن اشیا، فرزندتان بتواند طبقات بالایی کمد را نیز مثل طبقات پایین مرتب نگه دارد.روتختی و ملحفه تخت فرزندتان را به گونه‌ای انتخاب کنید که احتیاجی به اتو نداشته باشد.